“Fiat justitia et pereat mundus!” – мер Миколаєва Олександр Сєнкевич іціціює створення українського Моссаду для відплати за злочини росії

Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва, співзасновник партії “Пропозиція”

Мер-пропозиціонер відреагував на вбивство “російською мерзотою полоненого беззбройного українського бійця після слів “Слава Україні!”. На думку Олександра Сєнкевича, українське суспільство дозріло і вже має запит на створення спеціального підрозділу ГУР, подібного до Моссаду в Ізраїлі, яке б як зараз, так і після війни знаходило і нищило тих росіян, які вбивали українців.

Він не позував і не знімався в героїчному кіно, і впевнений, не думав, що хтось, окрім цих виродків, побачить останні секунди його життя. Мільйони людей це коротке відео вразило в саме серце. До сліз, зізнався у своємо відео-пості на Фейсбук очільник Миколаєва:

“Але я ось про що. Щоденно на війні в Україні гинуть сотні наших побратимів і посестер. Не менш героїчних, не менш рішучих. Ми вже звикли до смерті. Тисячі винищених цивільних життів у Маріуполі, які досі лежать під завалами, мирні діти та жінки, яких вбили російські ракети…Ілловайськ, Дебальцеве, Оленівка. А скільки ще людей поховано по посадках і лісах, про яких ми ніколи не дізнаємось. Я впевнений, що суспільство дозріло і вже має запит на створення спеціального підрозділу ГУР, подібного до Моссаду. Думаю, що сьогодні керівництво держави повинно публічно ініціювати створення такого загону, який і зараз і після війни буде знаходити і фізично знищувати тих р*сіян, які вирішили вбивати українців, ступивши на нашу землю. Нехай кожен з них розуміє, що ми всіх знайдемо – по реєстрах, по списках, по відео і телефонах, де б вони не були і в якій країні не сховались. Не здохнете на війні – знищимо після неї. Кожного рашиста, який візьме в руки зброю і вирушить до України. Незважаючи на секретність дій такого підрозділу, його особового складу і фінансування, його створення повинно стати публічною подією.

Нехай здійсниться правосуддя, хоч би загинув світ – Fiat justitia et pereat mundus!”

Довідка

Моссад – зовнішня розвідувальна служба Ізраїлю. Також його називають «політичною розвідкою» Ізраїлю за своїм призначенням та функцій порівнянною з ЦРУ США. Вважається однією з найбільш ефективних і професійних спецслужб у світі.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia