Екзит-пол: Пропозиція набирає в Дніпрі 35%, а Борис Філатов виграє вибори в першому турі

У Дніпрі партія «Пропозиція» впевнено виграє вибори і набирає 35,1% голосів, а Борис Філатов виграє вибори уже в першому турі набираючи 52,3%. Такі дані екзит- полу проведеного Комітетом виборців спільно з Центром консалтингу.

До Дінпровської міської ради проходять 6 партій. З двократним відривом від «Пропозиції»  іде  ОПЗЖ з 16,9%, Слуги народу» набирають всього 14,3%, у ЄС 9,1%, у Блоку Вілкула «Українська перспектива» 8,2% і у «Громадської сили» – 6,9%.

«Ми беремо впевнену більшість у міській раді і по попереднім даним в області «Пропозиція» теж займає перше місце. Я хочу подякувати виборцям, які прийшли на дільниці і віддали за нас свої голоси. І я хотів би звернутися до парламентських партій, щоб вони забезпечили чесний підрахунок голосів, бо саме у них захищенні квоти в комісіях і ми хочемо захистити результати волевиявлення людей», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

На виборах мера Борис Філатов в 5 разів випереджає свого найближчого конкурента. Олександр Вілкул набирає 11,6%, у Загіда Краснова, який ішов від «Громадської сили» 10,6%, а у Сергія Риженка від «Слуг народу» 10,2%.

Дослідження проводилось на 83 дільницях, обрані дільниці розміщенні рівномірно по всій території. Опитано 3847 респондентів.

Нагадаємо, спостерігачі фіксували численні порушення на дільницях членами дільниць і представниками парламентських партій.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia