Ефективна робота Андрія Райковича і команди «Пропозиції» на Кіровоградщині довели – Президент зробив правильне призначення – депутат облради Юрій Семенюк

Під час партійного онлайн-заходу “Пропозиційна перекличка” Юрій Семенюк розповів, як регіон на чолі з головою Кіровоградської військової адміністрації і співзасновником партії “Пропозиція” Андрієм Райковичем вирішує проблеми, викликані війною.

Кіровоградська область стала однією із перших, де всі біженці з окупованих територій мали змогу «зупинитися і перевести дух», розповів пропозиціонер. Загалом через цей регіон проїхало близько 300 тисяч українців. 190 тисяч залишилися для тимчасового проживання. І з завданням прийняти цих людей і допомогти керівництво області впоралося, вважає перший заступник голови облради:

«Тут спрацювали всі громади – і великі, і малі. Іноді в малих населених пунктах, в наших селах надавали більшої допомоги, ніж навіть в містах нашої області. Ми стали першим регіоном, в який цілеспрямовано приходять потяги із Донецької області. Людям надається вся гуманітарна, соціальна, економічна допомога. І багато з них не просто приїхали пересидіти, а відкривають свій бізнес, розвивають його, знаходять роботу і працюють не лише в приватному секторі, а й в органах державної влади або органах місцевого самоврядування. На рівні обласної ради ми прийняли рішення розмістити у нас декілька органів місцевого самоврядування з Херсонської області. Ми надали їм приміщення для того, щоб вони здійснювали свою роботу, Крім того, в нас є навчальні заклади, які продовжують свою роботу на новому місці до звільнення окупованих територій».

Велика заслуга в цьому, вважає пропозиціонер, міського голови Кропивницького, а нині керівника Кіровогорадської військової адміністрації Андрія Райковича.

«Те, що Андрію Райковичу довірили очолити в такий важкий час регіон, – це ознака довіри Президента і до нього особисто, і до всієї нашої  команди «Пропозиції». Наші партійці довели, що вони можуть працювати в команді і працюють лише на результат, на державу. Наша спільна ефективна робота показала, що Президент зробив правильне призначення».

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia