Едуард Капуста: «Ми налаштовані на розвиток Кам’янського»

Джерело : Proposicia.org

Партія «Пропозиція» в Кам’янському продовжує знайомити мешканців міста зі своєю командою. Знайомтеся, Едуард Капуста. Багато хто з городян сьогодні знає Едуарда як військового, волонтера, людину з активною життєвою позицією. Повернувшись із зони бойових дій на сході України, він практично відразу показав свою готовність працювати на благо рідного міста.

Більше про себе розповідає сам Едуард Капуста.

«Завжди цікавився життям свого міста і його жителів. Повернувшись з АТО, був переповнений емоціями, бажанням робити наше місто кращим. Зібрав навколо себе команду однодумців, небайдужих до долі Кам’янського людей, і ми почали діяти», – каже Едуард.

Екс-боєць АТО розповів, як він разом з хлопцями організовував в місті чемпіонати з різних видів спорту та інші заходи. В Кам’янське приїжджали спортсмени зі всієї країни. Наступним кроком діяльності стала соціальна підтримка тих військових, які повернулися з передової, і допомога фронту.

«Багато військових, повернувшись додому, потребують підтримки, як психологічної, так і юридичної. Куди піти, до кого звернутися… На все це ми надавали відповідь. Знаходили спільну мову з підприємцями, налагодили соціальне партнерство і допомогу фронту», – розповідає представник партії «Пропозиція».

Однак прийшов момент, коли Едуард зрозумів: просто громадської діяльності недостатньо для того, щоб щось змінити по-справжньому. Тому було прийнято рішення йти в політику, приєднавшись до команди професіоналів партії «Пропозиція». Едуард Капуста впевнений, що саме «Пропозиція» – це та політична сила, яка сьогодні необхідна Кам’янському і Україні в цілому.

«Настав той момент, коли я зрозумів, що моїх можливостей, як рядового жителя, не завжди вистачає, щоб допомогти людям, реалізувати якісь корисні для Кам’янського проекти. Саме тому я став частиною команди професіоналів. Частиною колективу, до якого увійшли досвідчені менеджери, політики, фахівці різних сфер, жителі нашого міста, з якими я добре знайомий. Мені подобається, що «Пропозиція» дає можливість розвиватися молодим та ініціативним. Я бачу, що ця партія націлена на розвиток Кам’янського», – каже Едуард.

Представник партії «Пропозиція» розповів, над яким проектом працює зараз. Це грамотно розплановані міські двори. Адже ні для кого не секрет, що те, як сьогодні розплановані прибудинкові території, іноді призводить до справжнісіньких сусідських війн. Когось не влаштовує лавочка або дитячий майданчик під вікнами, когось – сморід від сміттєвих баків. Стихійні стоянки теж викликають купу нарікань жителів. Цей хаос повинен бути впорядкований з урахуванням побажань людей, впевнений Едуард Капуста.

«Я три роки прожив у прифронтовому Маріуполі і бачив, як розвивається місто, незважаючи на те, що в 30 км від нього йдуть активні бойові дії. І ось багато речей там зроблено грамотно. У нас же, без війни під боком, скажімо так, багато речей виглядають відверто сумно. Тому на даний момент я працюю над проектом «Сучасні та комфортні двори». Наприклад, важливо відокремити дитячі та спортивні майданчики від територій, де можна тихо посидіти, поговорити або почитати книгу. Вічна проблема – територія для паркування автомобілів. Багаторічна дискусія ведеться з приводу бездумної розстановки сміттєвих контейнерів. Все це в комплексі призводить до соціальної напруги і неефективного витрачання бюджетних коштів. Я впевнений, що мій проект припинить багаторічні сварки між мешканцями і створить максимально комфортні і безпечні умови для життя », – наголосив Едуард Капуста.

Раніше ми повідомляли про те, що у Кам’янському відкрито офіс партії «Пропозиція», де працює ініціативна команда.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia