Директор Миколаївського зоопарку йде на вибори з партією «Пропозиція»

Директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій заявив, що йде на вибори з партією «Пропозиція».

Про це він повідомив у відеоролику, який був опублікований у Facebook на сторінці політичної партії «Пропозиція» в Миколаєві.

У відеозверненні Володимир Топчій подякував міському голові Олександру Сєнкевичу за допомогу в розвитку зоопарку.

«Миколаївський зоопарк цілком заслужено вважають одним із найкращих в Україні, оскільки в ньому міститься унікальна колекція із 5000 тварин. Деякі з них занесені до Червоної книги як види, що вимирають. 2019 року за підтримки Олександра Федоровича Сєнкевича ми привезли двох слонів і двох жирафів. Це було по-справжньому величезна подія. Це не тільки привернуло увагу містян, а й стало надбанням України», — заявив Володимир Топчій.

Він зазначив, що міський голова Миколаєва уважно ставиться до проблем зоопарку, а тому Володимир Топчій іде разом з Олександром Сєнкевичем і партією «Пропозиція» на вибори, щоб і далі з командою професіоналів розвивати улюблену справу.

«Зоопарк — це моє життя. Я всі свої сили віддаю, щоб він був цікавий людям і щоб у ньому була цікава колекція тварин. Знаю, що Олександр Сєнкевич уболіває за зоопарк. Тому ми об’єдналися в команді «Пропозиції», щоб розв’язувати ці питання разом. Тільки професіонали можуть робити корисні справи», — резюмував Володимир Топчій.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia