До «Пропозиції» долучилась культурна перлина Дніпропетровщини

Джерело : Proposicia.org

У Петриківці презентували команду партії «Пропозиція». Місцеві депутати, приватні підприємці, лікарі та освітяни об’єднались заради розбудови рідної громади.

До команди увійшли жителі селища: Столбченко Андрій Анатолійович, депутат Петриківської районної ради, керівник Петриківської районної організації політичної партії “Пропозиція”, Лашко Оксана Миколаївна, приватний підприємець, Вихованець Людмила Леонідівна, тимчасово виконуюча обов’язки керівника Комунального підприємства “Молоді майстри петриківського розпису” Петриківської районної ради, Купренко Галина Володимирівна, завідуюча Петриківською амбулаторією загальної практики сімейної медицини, Гречанов Олексій Ігорович, правознавець.

За словами представників команди, вони обрали потужну професійну силу, яка розуміє конкретні проблеми на своїх місцях, знає, як їх вирішувати і має важелі впливу політично тиснути і відстоювати права громадян на самоврядування.

Столбченко Андрій Анатолійович, депутат Петриківської районної ради, керівник Петриківської районної організації політичної партії “Пропозиція” підкреслив, що рішення сформувати команду виникло тому, що позиція партії дуже близька Петриківській громаді.

«Ми бачимо, що «Пропозиція» – це партія, яка думає і опікується інтересами громад. Важливо, аби саме вибудовувалась вертикаль влади, починаючи від сильних місцевих громад. Децентралізація показала, яким якісно новим може бути життя ОТГ. Це партія професіоналів, які хочуть запропонувати конструктивні пропозиції як змінити те, що не задовольняє, а не просто бути в опозиції до влади з гучними політичними гаслами. «Пропозиція» – молода партія, яка створена з ініціативи  та  при  активній  участі  лідерів місцевого самоврядування з різних  куточків України. Саме  вони знають, розуміють і вирішують всі проблеми , що стосуються  кожного мешканця громади незалежно від того – це велике місто чи маленьке село. Партія створена на місцевому рівні, а не «спущена» згори, тому стоїть ближче до людей з їхніми проблемами та потребами. Для «Пропозиції» тези «демократія», «децентралізація», «європейській спосіб життя»  не пустий звук, а мета, щоб все це працювало в Україні. Команда Петриківщини  створювалась з метою поєднати досвід та молодість у місцевому самоврядуванні», – сказав він.

«Я молода художниця і я вірю, що саме партія «Пропозиція» допоможе нам відкрити історичний та культурний потенціал громади, адже Петриківка – це культурний потенціал України! Петриківщина – край  майстрів  петриківського розпису, самобутніх  народних ремесел,  землеробства.  Серед пріоритетів роботи команди: зростання доходів населення; формування сприятливого інвестиційного іміджу території; створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей; забезпечення розвитку культури і культурного розмаїття; розгалуження туристичних напрямків,  соціальне відродження села та підвищення доходів селян, створення умов для розвитку аграрного сектору; публічність і прозорість діяльності місцевих органів влади.  Знаходячись поблизу таких промислових міст  як Дніпро та Кам’янське, стоїть питання збереження та розвитку об’єктів інфраструктури, доріг, щоб  жителі  знаходили  робочі місця в громаді», – наголосила Вихованець Людмила Леонідівна, тимчасово виконуюча обов’язки керівника Комунального підприємства “Молоді майстри петриківського розпису” Петриківської районної ради.

Лашко Оксана Миколаївна, приватний підприємець, сказала, що обрала партію “Пропозиція”, адже вона надає перспективи та розвиток.

«У 2017 році на території   Петриківського району  була  створена об’єднана  територіальна громада, у  складі якої поєдналися Петриківська селищна та Хутірська сільські ради, втім, дане об’єднання  не  визнано спроможним.  Проте, створення  Петриківської об’єднаної територіальної громади , до складу якої ввійдуть  всі сільські та селищні ради району є  перспективним , спроможним і доцільним  для подальшого розвитку території. Ми віримо, що зможемо разом, за допомогою сильної команди, побудувати сильну громаду!» – сказала вона.

Петриківський  район  було відновлено у 1991 році і всі роки незалежності України він був самостійною територіальною одиницею.  За останніми  владними рішеннями  район ліквідовано, територію приєднано до Дніпровського району з центром у місті Дніпрі.

Нагадаємо, раніше свої команди від партії «Пропозиція» на Дніпропетровщині представили у Підгородньому та Кам’янскому.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia