До «Пропозиції» долучилось Криворіжжя: “Ми готові до змін!”

Джерело: Proposicia.org

Криворізький район долучився до партії «Пропозиція». У місті презентували осередок нової політичної сили.

До нього увійшли професіонали  у різних сферах, голови ОТГ та місцеві депутати. Представники команди наголошують: там, де сильне самоврядування, є участь громадян в прийнятті рішень, контроль над чиновниками, а люди набагато більше довіряють владі, адже розуміють, що їхні проблеми не залишаться без уваги. 

Прохода Сергій Олександрович, керівник Криворізького осередку партії «Пропозиція» наголосив, що команда чудово розуміє, проблеми та виклики,  які на них очікують.

“Сьогодні ми відкрили офіс Криворізького осередку політичної партії “Пропозиція” та презентували нашу команду, яка представляє Апостолівщину, Широківщину, Софіївщину, Криворіжжя та місто Кривий Ріг.  Ми розуміємо та знаємо проблеми та потреби, як жителя самого віддаленого селища у Вакулівський громаді, так і містянина з крупного мегаполіса, яким є Кривий Ріг, як фермера з Широкого, так і енергетика із міста Зеленодольск. Наша команда працює для усіх мешканців та має пропозицію – долучайтесь та давайте разом будувати спроможні та заможні громади, щоб нам не тільки з Києву диктували умови гри, а ми – громадяни нашої держави впливали на рішення наших же проблем. Від цього залежить життя і добробут наших родин та усієї України!”-наголосив він.

За словами учасників команди, «Пропозиція» прагне захищати права місцевого самоврядування, підприємців, представників району. Продовжувати   децентралізацію та відстоювати сильні територіальні громади. І для цього партійним осередками треба об’єднуватися і чути одне одного.

“Розуміння потреб громади та вибудовування вертикалі влади – запорука успішної роботи команди «Пропозиція». І криворізького осередку відкритий до діалогу з владою, ми це бачимо і радіємо співпраці! І вітаємо вас у нашій великій команді”,- сказав Андрій Ніколайчук, активіст обласного штабу “Пропозиція”, місто Дніпро

Офіс партії «Пропозиція» у Кривому Розі розпочав свою роботу вже з 11 серпня. Він розташований за адресою: пр. Гагаріна,47 Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00.Ми вже маємо Пропозиції та та чекаємо на ваші! Долучайтесь!

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia