Дніпро, ЄС, молодь, Арестович, Вілкул, Зеленський, школи офлайн. Інтерв’ю Бориса Філатова наймолодшому в Україні журналісту-блогеру

Уродженець Покровська на Донеччині Кирило Передрій у свої 12 років –  відомий ютуб-блогер. За рік повномасштабної війни він записав сотні інтерв’ю з політиками, волонтерами та відомими зірками: Ігорем Тереховим, Марією Бурмакою, Тарасом Кременем, Оленою Шуляк та Ярославом Железняком. Цього разу він зробив інтерв’ю з міським головою Дніпра і співзасновником партії місцевого самоврядування “Пропозиція” Борисом Філатовим.

Зазвичай міський голова Дніпра не рекламує власні інтерв’ю. Мовляв, в його житті “їх було багато. І ще буде”. Однак щодо цього зробив виключення.

“Хочу дати всім вам рекомендацію щодо якісного українського YouTube-контенту. Спеціально рекламую Кирила Передрія – мабуть, наймолодшого журналіста країни, амбітного інтерв’юера та чудового співрозмовника. Хлопця родом з Покровська на Донеччині, який готовий міняти цей світ на краще. У свої 12 (!!) років Кирило записав більше 130 (!!!) інтерв’ю з відомими українцями. Сьогодні я теж мав таку честь 🙂Тож щиро раджу зайти на його канал «Цікаво»”, – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia