Дніпро є яскравим взірцем мультикультурності – депутат облради від «Пропозиції» Павло Хазан

Павло Хазан, депутат Дніпропетровської облради, фракція ПП “Пропозиція”

Депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Пропозиція», відомий український учений, майор Збройних сил України Павло Хазан взяв участь в онлайн-дискусії на тему «По паспорту чи за походженням», яку організував ПРОпозиціонери Клуб.

Важливим надбанням України є те, що кожний народ на її території може вільно розвиватися та зберігати свої традиції, які поволі стають невід’ємною частиною всієї української культури, заявив пропозиціонер. І називати національні меншини діаспорою не доводиться. Адже євреї і вірмени, німці і азербайджанці, татари і греки – всі вони почуваються складовими українського народу.

«Дніпро в цьому плані є взірцем не тільки для України, а й для Європи. Бо у нас всі народності існують у повній співдружності. Вони разом відзначаються свята, шанують героїв України, спільно вирішують проблеми. Приміром, коли я був на передовій, у нас завжди звучала музика різних народів і вона всіх нас надихала і продовжує надихати. Окрім того, всі ми маємо в своєму родоводі багато різних коренів, а наші предки говорили різними мовами. Приміром, я маю єврейське походження. Водночас моя бабуся, яка не мала жодної краплі української крові, була професором української літератури», – розповів Павло Хазан.

Депутат також підкреслив, що розвиток мультикультурності – ключовий принцип гуманітарного напрямку діяльності партії «Пропозиція». Водночас, якщо розглядати його на міждержавному рівні, слід бути вкрай обережним. Адже дипломатія – це дуже тонка справа. І між національністю та громадянством слід шукати баланс.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia