“Дніпро вміє дружити. Ми доводимо це реальними справами” – Борис Філатов

Міський голова Дніпра і співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов повідомив про підписання угоди про побратимство з американським містом Амарилло – важливим промисловим центром Техасу, містом з найбагатшими у світі родовищами гелію, де також збирають ядерну зброю.

«Життя дуже непередбачувана річ. І ніколи не знаєш, що готує для тебе доля… Колись у далекому і щасливому 2007 році – задовго до свого мерства, імперського сказу росії та ще безлічі інших речей – я їздив мотоциклом Сполученими Штатами. Від океану до океану. Понад 12 000 кілометрів. Однією з зупинок стало місто Амарилло та його культове Cadillac Ranch. Тоді, проходячи повз десяток вкопаних в землю автівок, я й уявити не міг, що мине трохи більше 15 років, і Амарилло та мій рідний Дніпро підпишуть угоду про побратимство. І що ми зробимо це дистанційно – через криваву війну в нашій державі», – розповів пропозиціонер на своїй сторінці у Facebook.

Він також зауважив, що Дніпро збільшує коло своїх добрих друзів по всьому світу. Як німецьке місто Кельн, що вже передало Дніпру 300 генераторів, 5 великих автобусів, декілька машин швидкої допомоги, а також обладнання для рятувальників та вантажі з медикаментами. Або японська Осака, що надіслала місту партію комунальної техніки.

Міський голова Дніпра також наголосив, що раніше шлях до укладання побратимства з американським містом тривав би декілька років. Із довгими перемовинами і кропітливими офіційними переписками. Втім тепер на це знадобилося лише кілька місяців.

Він висловив слова подяки всім жителям Амарилло, які продовжують допомагати Україні і дніпрянам.

«Дніпро вміє дружити. Ми доводимо це реальними справами. God Bless America!», – резюмував Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia