Дніпро у всьому слідує принципам розвитку мультикультурності – пропозиціонер Карен Агаджанян

Карен Агаджанян, куратор молодіжних проектів Дніпра, активіст ПП “Пропозиція”

Куратор молодіжних проектів Дніпра і активіст політичної партії «Пропозиція» Карен Агаджанян взяв участь в онлайн-дискусії ПРОпозиціонери Клубу «Національно-культурні автономії. Загроза чи перспектива?». На його переконання, регулювання цієї сфери на загальнодержавному рівні зайве. І навів приклад успішної міжнаціональної політики, яку проводить місцева влада Дніпра.

Місто Дніпро в плані релігії і багатонаціональності дуже різнобарвне. Саме тому за ініціативи місцевих активістів та муніципальної влади на чолі з міським головою і співзасновником партії «Пропозиція» Борисом Філатовим ще два роки тому біля будівлі міської ради створили алею національностей, розповів пропозиціонер. Там встановили 12 флагштоків з прапорами 11-ти держав, нацменшини яких працюють на території міста. 12-те полотно стало символом об’єднання.

«Ось іще одна історія: кілька років міська влада повернула мусульманам 110-річне приміщення мечеті, де майже 70 років була спортивна школа. А півроку тому на містобудівній раді ця релігійна спільнота вже представили проект відбудови культової споруди. До того ж, її члени закінчують спорудження нового закладу, куди переїдуть спортсмени. Все це успішні приклади спільного життя представників різних національних і релігійних спільнот, комфорт для яких створює місцева влада. Адже Дніпро у всьому слідує принципам розвитку мультикультурності, які на минулих місцевих виборах взяла на знамено і партія «Пропозиція». Нинішнє українське законодавство в цій царині цілком дозволяє це робити – була б політична воля на місцях», – підсумував Карен Агаджанян.

Водночас він зауважив, що в цьому питанні немає межі досконалості. І громада Дніпра вітатиме будь-які ініціативи центральної влади щодо покращення законодавчої бази.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia