Дніпро посилює захист неба!

Після вчорашнього анонсу нарешті можу розказати більше про наш новий проєкт захисту неба.

Ми знайшли спосіб посилити великокаліберні кулемети та зенітні гармати. Усю цю зброю бійці встановлюють на ті самі вантажівки і пікапи, які ми передавали їм всі ці місяці.За кошти Міста (тобто кожного з вас, шановні земляки) було придбано тепловізійні приціли, прилади нічного бачення, планшети та старлінки. А далі вже тандем наших ІТ-шників і залучених фахівців придумав, як об’єднати це все в загальну систему.

Тобто всі разом – спільними зусиллями наших славетних ППО і ТРО, працівників мерії і приватного бізнесу, ми модернізували автономний режим роботи цього озброєння.

Все, аби краще бачити і збивати ворожі стерв’ятники в повітрі. А ще – заощаджувати зенітні ракети ППО. Тобто по суті це здешевшує знищення росіянського мотлоху в нашому небі.

Результати випробувань в реальних умовах вражають. Ви бачите, як у відео зі вчорашніх стрільб наші хлопці зрешетили зімітовану модель того клятого «шахеда». Безумовно, Місто продовжить допомагати нашим оборонцям технікою і оснащенням. Вже їдуть цікаві подарунки під Новий рік.

Тож віримо і підтримуємо ЗСУ. Бо поки ми жаліємося на зиму, вони в холоді і під крижаними дощами наближають Українську Перемогу!” – зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia