Дніпро підписав угоду про співробітництво з німецьким Кельном

Борис Філатов, Дніпровський міський голова, спізасновник партії “Пропозиція”

Дніпро та його мер Борис Філатов слідують основному принципу партії «Пропозиція» – зміцнювати місцеве самоврядування. І роблять це, зокрема, через міжнародну співпрацю.

Кілька днів тому Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та Президент України Володимир Зеленський зробили спільну заяву. Тоді вони закликали зміцнювати муніципальне партнерство між обома країнами. А вже сьогодні Дніпро підписав угоду про співробітництво з Кельном — містом, яке вважають одним із найвпливовіших у Німеччині, повідомив мер-пропозиціонер. Зробили це відеозв’язком — у присутності шановних послів Німеччини в Україні та України в Німеччині Анки Фельдгузен і Олексія Макеєва, а також Генконсула України Ірини Шум.

“Для нас це надзвичайно знакова подія, до якої ми готувалися не один місяць. І за цей час зрозуміли, що наше партнерство буде не лише на папері. Ми цінуємо справжню дружбу між нашими містами і те, що вона вже закріплена низкою добрих справ. Я вдячний усім мешканцям Кельна і його меру пані Генрієтті Рекер за ту підтримку, яку вони надають Дніпру. Ми разом на боці добра і продовжимо робити все можливе, щоб наблизити Українську Перемогу. Кожен на своєму рівні, і всі — заради спільної мети”, – зазначив Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia