Дніпро і Житомир започатковують програми обміну досвідом


Міський голова Житомира і співзасновник партії «Пропозиція» Сергій Сухомлин разом з 18-ма депутатами міськради відвідав Дніпро. Візит зроблено в рамках програми обміну досвідом.


«Коли з депутатами розглядаємо пріоритети для міста, то чимало часу йде на пояснення. Набагато легше приїхати до того міста, котре може продемонструвати свої здобутки і показати те, чого немає в інших територіальних громадах. Це найкращий аргумент для будь-якої ради», — говорить міський голова Житомира Сергій Сухомлин.


Делегати ознайомилися з організацією паркувального простору Дніпра та з роботою Ситуаційного центру. Останній дозволяє не лише ефективно керувати міським господарством, а й допомагає правоохоронцям у розкритті злочинів гарячими слідами. Камери тут миттєво ідентифікують номери автівок, що рухаються міськими магістралями. Подекуди це дає можливість упіймати злочинців за лічені хвилини.


Обговорили і нову дніпровську систему «Безпечна школа».
Крім цього, представники Житомира побували у дніпровському планетарії «Planetarium Noosphere», котрий після реконструкції називають найсучаснішим в Україні. Це — результат тристороннього партнерства громадськості, бізнесу та міської влади.


Ще один пункт у програмі відвідин — Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя». Це — один із небагатьох муніципальних закладів у країні, де жінкам із дітьми, що стали жертвами домашнього насильства, а також майбутнім матерям допомагають пережити складні ситуації, владнати юридичні питання та отримати соціальну адаптацію. Вже цієї весни центр має відкрити друге відділення.


Представники житомирської делегації також оглянули оновлений парк «Зелений Гай» та сучасний сквер «Прибережний». А ще — пішохідні вулиці Яворницького та Короленка, котрі після масштабної реконструкції стали прикладом світового урбаністичного тренду.


«Українські міста мають бути відкритими одне до одного. Ділитися власними найкращими практиками та досвідом, від яких залежать комфорт і безпека людей. Професійність у цій роботі важлива для всіх територіальних громад — від заходу до сходу країни», — зазначив міський голова Дніпра і співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia