Депутати-пропозиціонери – за налагодження діалогу з українськими емігрантами

Віктор Коломієць, голова фракції “Пропозиція” у Богуславській міській раді

Наша держава недостатньо використовує українські діаспори для трансляції своєї позиції на світовій арені. Про це під час обговорення в новій соціальній мережі Clubhouse (спільнота «Club PROпозиціонери») розповів Віктор Коломієць, депутат Богуславської міської ради від політичної партії «Пропозиція». Такі висновки він зробив, відвідавши 28 країн світу та поспілкувавшись з діаспорянами.

«Розвиток відносин української держави з діаспорою найчастіше гальмується схильністю
нашої влади до автократичного керівництва, хронічною економічною кризою, двозначністю відносин з країною-агресором, а також забюрократизованістю прийняття політичних рішень. До того ж, ми маємо недосконалу етнополітику, що регламентує стосунки української діаспори і держави»,
– наголосив депутат-пропозиціонер.

На думку Віктора Коломійця, за умови більш грамотної організації роботи з колишніми співвітчизниками, країна могла б займатися не лише популяризацією власної культури за кордоном, а й отримувати перемоги в інформаційній війни проти Російської Федерації. З цим погодилися й інші учасники зустрічі спільноти «Club PROпозиціонери». Цього разу запрошені експерти представляли північноамериканський континент та Західну Європу. Разом вони висловили готовність взяти участь в розробці засад державної політики щодо налагодження діалогу держави з українськими діаспорами.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia