Депутати-пропозиціонери удосконалюють навики комунікації з виборцями

В’ячеслав Ліпецький, керівник програм IRI

Партія “Пропозиція” провела тематичний вебінар, на якому піднімались ключові проблеми взаємин місцевих депутатів та громади.

Соціальні мережі, ЗМІ, особисті зустрічі чи громадські приймальні – які з цих каналів комунікації місцевих депутатів з громадою є найбільш ефективними?  Як доступно пояснити громаді питання, властиві та невластиві для вирішення депутатами, на чому зробити акцент? Як постійно тримати увагу на власній депутатській діяльності та виправдати сподівання виборців? Які з каналів комунікації, відповідно до досліджень, є найефективнішими?

Ці питання підіймалися під час першого тренінгу з нового циклу навчальних та пізнавальних вебінарів, які провів центральний офіс партії «Пропозиція» спільно з Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI). Його тема – «Методи комунікації депутата та партійного осередку з громадою для інформування виборців. Створення інформаційних приводів». Спікером вебінару стала менторка, експертка з політичних технологій та медіа Наталія Процюк. Ведучими – керівник програм IRI В’ячеслав Ліпецький та керівник відділу медіанапрямку партії «Пропозиція», депутат Богуславської міської Ради Віктор Коломієць. А слухачами – депутати від цієї політичної сили з усієї України.

«В питанні комунікації депутатів з виборцями головне – структурування і поетапність кроків. Насамперед необхідно проаналізувати ситуацію в регіоні, виявити вашу цільову аудиторію, розробити медіа-план та календарний план його реалізації і алгоритм контролю його виконання. Ось саме цьому ми й навчаємо», – пояснив керівник програм IRI В’ячеслав Ліпецький.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia