Депутат Миколаївської міськради від «Пропозиції» про наболіле…

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «полция миколайвськой област масовані обстрли миколаева та област #полция документуе наслдки чергового терору боку вi̇йськ рф пво сбила все 5 "калибров", выпущенных по днепру суббота, сентября 2022, 08:34 сьогодн вноче, близько 2:30, росйськи вi̇йська завдали чергових ударив обласному центру. вдомо про пошкодження лкувальних та навчальни...бльше f nowuR- полц по 37-34.1.0000 No0921 подразделения противовоздушной обороны сбили пять из пяти ракет "калибр", которыми россияне ударили по днепру. источник: воздушное командование "восток", воздушные силы всу»

“Миколаївці мене зрозуміють. На фото 2 прифронтових міста. Але яка різниця між ними за результатами обстрілів 3-4 вересня.

Дніпро вчора: ️збивають всі 5 калібрів випущених по Дніпру.
Миколаїв сьогодні: все, що летіло на Миколаїв – все прилетіло. ( біля 8 вибухів). Як і в більшість інших днів. Доречі, бували і ночі з кількістю обстрілів до 20 од.

Не хочу та і не маю права обговорювати питання військової стратегії захисту міст (до військових жодних питань зараз не може бути), АЛЕ констатую, що бути Миколаївцем зараз нелегко. Практично все що летить в напрямку міста, практично все долітає. На відміну від інших міст.

Миколаїв тримає південь України, поки Одеса розважається, а в Києві вже спокійне нормальне життя. Миколаїв і Харків – це 2 прифронтових міста, які найбільше руйнують обстрілами. Соціальні установи, державні і комунальні підприємства, дороги, водогін і приватні будинки – на відновлення всього потрібні значні кошти!

І тому, після війни, саме ці 2 обласних міста заслуговують на пріоритет значних обсягів фінансування!

Серед Києва, Одеси, Дніпра, обласних міст Західної України, вочевидь, пріоритетність повинні бути на 2 прифронтових міста: Миколаїв та Харків!

P.S. З повагою до київлян, одеситів та дніпровців.
Прохання не шукати і не займатись політикою через пост!

Пост про пріоритетність Миколаєва та Харкова у відбудові після війни!” – зазначив Дмитро Сичко.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia