Депутат Дніпровської міськради від «Пропозиції» Юрій Федько: невідворотність покарання за порушення – запорука чесних виборів

Юрій Федько, депутат Дніпровської міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

Депутат-пропозиціонер з Дніпра Юрій Федько під час чергового засідання ПРОпозиціонери Клубу висловив своє бачення вирішення проблеми виборчих порушень. Однак зауважив, що обмежувати при цьому виборче право для окремих категорій громадян неприпустимо.

Ми живемо в правовій демократичній держави, в який діє закон, який не передбачає жодних обмежень, зазначив Юрій Федько, коментуючи різні громадські ініціативи з вимогою встановити віковий ценз для голосування.

«Коли ми говоримо про порушення при виборах, про так звані «каруселі» чи інше, то вони здійснюються якраз не особами старшого віку, а учасниками виборчого процесу. Тому коли йдеться про чесність виборів, про їхню об’єктивність, ми повинні розуміти, що це перш за все повинен бути чіткий контроль виборчих комісій органами, які проводять вибори, різних громадських організацій, які забезпечували б чесність як під час кампанії, так і безпосередньо під час голосування. І ключове – за будь-яке порушення має наступати невідворотність покарання. В Україні ж, на жаль, цього не відбувається», – зазначив пропозиціонер.

Він також наголосив, що формування виборчих комісій від політичних партій, які надають своїх представників, також має певний вплив на вибори. І висловив пропозицію впровадити новий принцип формування – навчати і готувати фахівців, які на період компанії залучалися б до роботи і отримували статус державних службовців.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Та щочетверга о 19.00 в соцмережі Clubhouse: https://www.joinclubhouse.com/club/club-proпозиціонери

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia