ЦВК оголосила про перемогу Олександра Сєнкевича в Миколаєві

ЦВК оголосила результати голосування у другому турі в Миколаєві. Перемогу здобув кандидат від «Пропозиції» Олександр Сєнкевич.

За Олександра Сєнкевича проголосували  54 тисячі 411 миколаївців, що  становить 59,74%.   У його  опонента Владислава Чайки –  35 тисяч 416 голосів, і  40,26%  відповідно.

«Дякую всім за надану довіру. Для мене та моєї команди є честю представляти  інтереси миколаївців у міській раді. З перших кроків у пріоритеті –  узгодження ефективного бюджету на наступний рік. Ми маємо його скласти з урахуванням найголовнішого виклику – боротьба з коронавірусом. Далі – розвиток нашої інфраструктури та реалізація транспортних проєктів», – розповів Олександр Сєнкевич.

Олександр Сєнкевич висловив сподівання на підтримку міської ради.

«Я також хотів оголосити 2021 рік  «роком культури» для Миколаєва. Тому сподіваюсь, що і цей напрям залишиться пріоритетним для депутатів. І новий склад міськради одразу візьметься до роботи. Замість суперечок – конструктивна дискусія. Замість марнотратства – ефективний розподіл бюджету, замість дилетантизму – професійні керівники напрямів діяльності. Упевнений, що з кожним дійдемо згоди. Тепер – до роботи!», – каже Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, партія «Пропозиція» набрала  23%  голосів до Миколаївської міськради і там працюватиме 13 її депутатів.

7  представників політсили пройшли до  Миколаївської обласної ради. 

Кандидат від «Пропозиції»  Олександр Поляков став мером Нової Одеси. Також політсила матиме своїх депутатів у Южноукраїнській,  Новобузькій та  Вознесенській міських радах.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia