Центральній владі треба більше розмовляти з молоддю і використовувати її потенціал – дніпровський пропозиціонер Карен Агаджанян

Карен Агаджанян, куратор молодіжних проектів Дніпра, активіст ПП “Пропозиція”

Куратор молодіжних проектів Дніпра і активіст політичної партії «Пропозиція» Карен Агаджанян взяв участь в онлайн-дискусії ПРОпозиціонери Клубу на тему «Українське студентство – це сила?». Згадуючи річницю бою під Крутами 1919 року, в якому українські студенти полягли смертю хоробрих, захищаючи Україну, він зауважив – нині молодь готова боронити країну не лише зі зброєю в руках. І потрібно для цього не так багато.

Проводячи паралелі між подіями сторічної давнини і сьогоденням, пропозиціонер наголосив на їхній спільній меті – захистити рідну землю. Адже українці не нападають, а захищають своє, рідне. А коли атакують нас – ми обороняємося. І будемо стояти до кінця – це врешті мають зрозуміти росіяни, підкреслив він. І важливу роль тут відіграє саме нове покоління.

«Так справді, молодь сьогодні дещо пасивніша у багатьох аспектах. На це впливає і економічний стан держави, і міграція, і пандемія, і загальне розчарування у владі. Але коли йдеться про безпеку держави – спрацьовує фактор єднання і національної мобілізації. Якщо ж відкинути фактор війни – молодь і студентство залишаються провідниками прогресу. А партія «Пропозиція», активістом і прихильником якої я є, як відомо, є політичною силою прогресивних професіоналів. Тож недарма Дніпро, яке стало своєрідним осередком пропозиціонерів, робить ставки на молодь. Нині в місті активно працює Молодіжна рада. І створена вона була за ініціативи міського голови Дніпра і співзасновника «Пропозиції» Бориса Філатова. Наша мета – просвітництво, формування патріотизму, реалізація молодіжних проектів, розвиток культури. Тобто, на місцевому рівні, за наявності політичної волі керівника громади, молодіжну політику легко впроваджувати. Нам не вистачає діалогу з центральною владою, якій треба більше розмовляти з молоддю і використовувати її потенціал», – зауважив Карен Агаджанян.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia