Центральна влада боїться місцевих лідерів, тому й відмовляє у реєстрації на вибори, – мер Умані

Джерело: Espreso.tv

Чинна центральна влада боїться місцевих лідерів, тому й відмовляє їм та їхнім політичним силам у реєстрації на місцеві вибори 2020-го року

Про це повідомив чинний мер Умані Олександр Цебрій у ток-шоу Червона лінія з Сергієм Висоцьким на телеканалі Еспресо.

“Я хочу сказати, що це стосується не тільки Умані чи будь-якого іншого міста, а загалом однакова ситуація спостерігається по всій Україні. Те, що відбувається на Територіальних виборчих дільницях, що знімають з реєстрації або не реєструють взагалі найрейтинговіших кандидатів, не дають реєструватися політичним силам. В нас до цієї пори не зареєстрована партія «Пропозиція», від якої я йду”, – заявив мер Умані.

Пан Цебрій додав, що Територіальна виборча комісія в місті Умані ще тиждень тому зареєструвала двох Олександрів Володимировичів Цебріїв – повних тезок чинного мера міста.

Чинний мер Умані засудив такі дії і назвав їх свавіллям:

“Я вам хочу сказати, що це свавілля і це беззаконня. Чому це так відбувається, чи це слабка влада, чи це її пряма вказівка? Вона, по-перше, за це відповідає абсолютно. Я бачу ще, як і всі українці, як катастрофічно падає рейтинг “слуг народу”. Я думаю, що це цілеспрямована така акція по фальсифікації, викривленні волевиявлення українців».

Олександр Цебрій зазначив, що після рішення суду ТВК таки зареєструвала його кандидатом у мери Умані:“Я був зареєстрований тільки вчора до 21-ої години, як те зобов’язала ЦВК зробити нашу ТВК. І, до речі, я був зареєстрований за тими самими документами, за якими мені відмовили в реєстрації ще 26-го вересня”.

Мер Умані Цебрій додав:

“Місцеві органи, місцеве самоврядування – це останній осередок стабільності в нашій країні. Чого не можна сказати про парламент, про Кабінет міністрів і решту центральної влади. Якщо ще зруйнується цей останній форпост стабільності нашої країни, тоді прогнозувати ситуацію я взагалі не беруся”.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia