ПРО “Пропозиціонери Клуб”

Пропозиціонери Клуб – це дискусійний майданчик для експертного обговорення актуальних проблем і перспективних шляхів розвитку нашого суспільства. Ми маємо невичерпний перелік тем: політика, адміністративний устрій, економіка, інфраструктура, культура, освіта, інформаційна безпека, реформи, охорона здоров’я, збереження довкілля, взаємодія влади та громадянина. Кожен небайдужий до подальшої долі держави має в нашому клубі власну трибуну для того, щоб виголосити свою ПРОПОЗИЦІЮ.

Ми не ставимо перепон для охочих висловитися. Молодий політик чи шанований науковець, студентка-філологиня або кримський татарин, лікарка чи працівник металургійного підприємства, мер міста або гість нашої країни, активістка чи звичайний пенсіонер, холостяк або багатодітна мама, людина з Дніпра чи українка, яка проживає за кордоном, – ми не надаємо спікерам переваги через статуси, посади, мову спілкування, місце проживання, вік чи колір шкіри. Нам важлива лише ваша думка. Бо саме в поєднанні ідей, вражень і побажань формується спільна ПРОПОЗИЦІЯ для нашої країни.

Двічі на тиждень ми збираємося, аби в прямому етері Телеграм-каналу  поспілкуватися наживо. Стежте за анонсами, щоб не пропустити важливу для вас тему. Долучайтеся до наших соціальних мереж, де можна не лише висловити свою думку стосовно заявлених проблем, а й пропонувати свої теми для наступних дискусій. У будь-якому обговоренні є позиція та опозиція. Наше завдання – виробити оптимальне конструктивне рішення, нашу спільну ПРОПОЗИЦІЮ.