Борис Філатов: Я готовий співпрацювати з депутатами із будь-яких партій, які підтримуватимуть рішення, потрібні місту

Дві третини обраних депутатів до Дніпровської міськради уже готові підтримати мера, проблем щодо формування більшості в міськраді не буде. Про це розповів міський голова Дніпра, співзасновник партії «Пропозиція»  Борис Філатов в ефірі «Радіо  Свобода».

«Згідно із законом про місцеве самоврядування, немає юридичної необхідності створювати так звану коаліцію. Якщо ми кажемо про більшість, то давайте називати речі своїми іменами – більшість все одно формується навколо мера і найбільшої фракції», – каже Борис Філатов.

Він підкреслив, що готовий до співпраці з усіма депутатами, які будуть конструктивно налаштовані незалежно від партійної приналежності.

«Я готовий співпрацювати з будь-якими депутатами, які будуть голосувати за питання розвитку міського господарства, незалежно від їх партійних парасольок», – говорить мер Дніпра.

Міський голова впевнений, проблем із формуванням більшості не буде, навіть якщо якісь фракції будуть налаштовані опозиційно.

«Якщо хтось піде в опозицію, нехай іде. На мене уже зараз орієнтуються біля 2/3 депутатів міської ради,  не буду говорити по партіях, оскільки більшість депутатів обираються уже вдруге-втретє, і  думаю, що мені навіть не варто хвилюватися щодо більшості», – каже міський голова.

На його думку, в місцевих радах взагалі не має бути партизації.

«Як регіональний лідер я  вважаю, що партизації в місцевих радах не має бути. Більше того, моя позиція, що на місцях треба обирати депутатів по мажоритарці, але в два тури, щоб не скупляли голоси – тоді пройдуть голоси ОСББ, громадські активісти, екологи, небайдужі люди», – говорить Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia