Борис Філатов: «Україна – різна країна, тут замість випадкових людей при владі повинні бути професіонали»

Від Ужгорода до Сєвєродонецька українці готові разом змінювати свої міста на краще і вибирати для цього професійних управлінців, які виправлять помилки дилетантів. Партія «Пропозиція», яка йде із загальним для всієї країни порядком денним про передачу місцевому самоврядуванню реальних повноважень, отримує підтримку по всій Україні. Менш ніж за тиждень представники політсили на чолі з одним із засновників і лідерів партії, мером Дніпра Борисом Філатовим відвідали близько десятка міст в центральних і західних областях України.

«Україна – різна країна, як і Дніпро, – сильна, швидка і впевнена. Ми побачили, наскільки у нас сильна команда. Я задоволений результатами », – сказав Борис Філатов. Він зазначив також, що розвиток «Пропозиції» триватиме і далі: «Ми – партія, яка відкрита для об’єднання з іншими регіональними проектами, які відстоюють права місцевого самоврядування. Ми – на початку великого шляху і готові впоратися з усіма викликами ».

Один із знакових представників команди політсили, голова Асоціації вівчарів Василь Стефурак переконаний, що людей «Пропозиції» по всій країні об’єднує спільна мета – зробити свою країну кращою:

«Пропозиція» – це не про партійність, а про реальні справи. Я хочу міняти свою країну і творити добро. Мені набридло, що за красивими гаслами відстоюють свої шкурні інтереси. «Пропозиція» будує країну, де жити комфортно – від Карпат до степів Донецької області, від Чернігівщини до Криму».

Один із принципів політсили – не нав’язувати місцевих лідерів, тому громади самі вибирають представника, якому готові довіряти. У «Пропозиції», команда яка сформована з людей різних професій. Вони закликають українців перестати бути довірливими і проявити мудрість. Оскільки від цього буде залежати зрушаться чи ні з мертвої точки проблеми, на які десятиліттями закривали очі випадкові люди при владі.

«Пропозиція» – партія, що об’єднує. Міська влада у всій Україні повинна мати реальні повноваження. Ми не говоримо про мову чи релігію, ми говоримо про покращення життя людей на місцях », – додав член Політичної ради партії “Пропозиція”, перший заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації громад Іван Фурсенко.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia