Борис Філатов: “Пропозиція” наполягає на ухваленні Муніципального Кодексу

Міський голова Дніпра, один з лідерів партії “Пропозиція” Борис Філатов розкритикував новий проект закону “Про місцеве самоврядування”

Про це він заявив під час круглого столу, який був організований 1 березня Комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади.

“Для чого ми розглядаємо цей законопроект, якщо вже навіть Президент дав доручення розробляти Муніципальний кодекс, на ухваленні якого вже понад два роки наполягають 18 міських голів з партії “Пропозиція”? Навіщо нам робити подвійну роботу? Мало того, що цей проект закону не знімає більшості протиріч, так після ухвалення Муніципального кодексу і змін до Конституції нам доведеться знову переглядати цей же закон!”, – обурився Філатов.
Законопроект, розроблений Комітетом, був розкритикований і багатьма іншими учасниками круглого столу. Сміх з боку більшості учасників викликав коментар голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, який вважає, що обговорюваний проект викликає спротив та нерозуміння через те, що є революційним. Тобто, нардепа не бентежить, що Президент Зеленський вже почув заклики українських міських голів вирішити проблеми місцевого самоврядування через Муніципальний Кодекс.

Нагадаємо, в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30» за ініціативою Президента України 25 лютого 2021 року відбулось засідання Ради розвитку громад та територій за участі міських голів та представників центральної влади, під час якої керівник держави підтримав пропозиції українських міських голів щодо змін в законодавстві.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia