Борис Філатов про нову посаду: «Усіма силами відстоюватиму права місцевого самоврядування на рівні країни»

Джерело: Дніпровська міська рада

10 лютого мера Дніпра Бориса Філатова було обрано на посаду голови регіонального відділення Асоціації міст України у Дніпропетровській області.

Його призначення одноголосно підтримали голови та уповноважені представники 27 міст і ОТГ області, котрі приїхали до мерії Дніпра на загальні збори Дніпропетровського РВ АМУ. 

На цій посаді Борис Філатов змінив очільника Кам’янського Андрія Білоусова, чий дворічний термін повноважень уже сплив. Представники регіонального відділення АМУ зауважують: кандидатуру Філатова обрали саме завдяки його активній позиції у відстоюванні прав місцевого самоврядування.

«Усіма своїми можливостями та силами я відстоюватиму права місцевого самоврядування не лише на рівні області, а й на рівні всієї країни. Так само, як я робив це раніше – як член Правління АМУ», – наголосив Борис Філатов.

Мер Дніпра додав, що має конструктивні стосунки та взаєморозуміння з лідерами українських територіальних громад:

«Працюватимемо надалі. Лише об’єднавши зусилля всіх лідерів територіальних громад, можна відстояти права  та інтереси місцевого самоврядування і покращити життя людей».

Крім цього, відтепер у Правлінні Асоціації міст України найбільше представників саме Дніпропетровської області. Під час Загальних зборів проголосували за делегування туди мерів Дніпра, Кривого Рогу та Кам’янського. Також говорили про тогорічні здобутки АМУ та окреслили плани на наступний рік.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia