Борис Філатов: «Ми впоралися з усіма викликами 2022-го року»

Міський голова Дніпра і співзасновник партії “Пропозиція” Борис Філатов в інтерв’ю телеканалу “ДніпроТВ” підсумував 2022 рік та розповів про найтрагічніші дні міста, а також про те, як проблеми, створені російською агресією будуть вирішуватися у 2023 році.

«Ми всі розуміємо, що рік був важким для всіх. Кожен працював на своїх місцях та робив все для перемоги. Всі знають, що після ракетного удару по АТП в місті згоріло більше 100 автобусів. Постраждав перевізник, який працював довгі роки. Після цієї трагедії місто було позбавлено приватного транспорту. Дуже потужну допомогу нам надала столиця, Вінниця та інші громади. Довелося змінити свою концепцію та зробити комунальне АТП. Ми переглянули наші відносини з багатьма містами. Ми розірвали наші зв’язки з містом Гомель (білорусь), бо країна бере пряму участь в агресії, нам такі побратими не треба. На таких відносинах треба ставити крапку. А от місто Кельн (Німеччина) – потужне та історичне місто, яке за цей страшний рік нам дуже сильно допомогло: генератори, карети швидкої, медичне обладнання та купа всього іншого. Ніколи країна не стикалася з такою ситуацією як блекаут. Це новий досвід для всіх. Наші комунальники – герої, які працюють постійно, можуть не спати по кілька днів. Також всі транспортники постійно на місці. Якщо казати взагалі про своїх підлеглих, я хочу висловити слова подяки, вони неймовірні. Вони молодці. Якщо казати про медичну сферу, я задоволений, що в умовах війни ми продовжуємо реконструювати наші лікарні та амбулаторії. Темпи впали, але ми продовжуємо це робити. Це дає мені надію, що ми і далі будемо формувати єдиний медичний простір для всіх», – заявив міський голова Дніпра Борис Філатов в ефірі марафону “Інформоборона” на телеканалі Дніпро TV.

«У нас із серйозних інфраструктурних проблем – зруйнований вщент наш аеропорт. Ми зараз повинні повернути його державі та відновити його. Якщо порівнювати з іншими містами, нам і гроші не потрібні на відновлення, ми впораємось, допомагати треба тим, хто постраждав більше. Щодо бюджету на 2023-й – грошей більше, але їх немає. Цей бюджет зосереджений більше на допомогу ЗСУ, на соціальну допомогу, також на погашення боргів. Щороку, коли приймається бюджет, всі скандалять, перетягують гроші, але цьогоріч все було прийнято одностайно. Всі депутати, байдуже від яких партій, розуміють, що це нам треба», – наголосив Борис Філатов.

«Після перемоги мені хочеться відпочити. Неможливо жити нескінченно в цих проблемах, в цьому інформаційному просторі. А побажання в мене дуже прості на 2023 рік. Це лише наша, українська перемога. Тільки після неї ми будемо розквітати, будувати та жити», – додав міський голова.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia