Борис Філатов: Каруселями і сітками у дніпрян вкрали перемогу в першому турі

У дніпрян перемогу в першому турі вкрали за допомогою технічних кандидатів, каруселей  та маніпуляцій.

Про це заявив в ефірі телеканалу «Україна 24» міський голова Дніпра, співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов.

«У другому турі я опинився вимушено. На це є кілька  причин. Перша – проти мене була виставлена велика кількість технічних кандидатів, їх було більше 10-ти. Вони всі топталися по моєму чесному імені на телеканалах Ігоря Валерійовича Коломойського і Олександра Валерійовича Петровського. Про це знає все мільйонне місто. Кожен отримав по 0,5-1,5% і розмили електоральне поле», – каже Борис Філатов.

Втім, на його думку, значно більшою проблемою стала скупка голосів опонентами.

«У нас була велика кількість скупки голосів, каруселі, сітки. За оцінками мого штабу, мій опонент підкупив від 3 до 6 тисяч голосів. Це бачило все місто. Студенти продавали голоси по 300-500 грн. Фотографії є. Це факт, який не вимагає доказів», – говорить Борис Філатов.

Він зауважив, що нинішня ситуація нагадує 2015 рік, коли тодішня влада кинула проти нього усі доступні ресурси.

«У мене враження дежавю 2015 року. Тільки знаєте, як говорив класик, історія повторюється двічі, перший раз – у вигляді трагедії, другий – у вигляді фарсу. В 2015 році діюча влада у другому турі влаштувала мені бронетранспортери, арешти, вертольоти, 500 спецназівців. Всі це пам’ятають. Тоді це було трагедією. Зараз це більше нагадує фарс.  Впевнений, дніпряни свою оцінку дадуть у другому турі», – каже Борис Філатов.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia