Богуславський депутат-пропозиціонер отримав медаль ПЦУ «За жертовність і любов до України»

Активну роботу журналіста, громадського діяча та голови депутатської фракції політичної партії «Пропозиція» у Богуславській міській раді Віктора Коломійця відзначив настоятель Православної церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Медаль в церкві Покрови Божої Матері вручив настоятель храму Благочинний Богуславської громади отець Ігор Поліжак. В присутності вірян, які прийшли на недільну службу, він подякував депутату за активну громадську позицію під час переходу релігійних громад Богуславщини в лоно Православної Церкви України та просвітницьку роботу, яку здійснює радіостанція «Богуслав-FM», яку очолює Віктор Коломієць:

«З перших днів роботи радіостанції, яка відкрилась 5 років тому, в ефірі звучить програма «Духовний маяк», в якій люди можуть послухати Святе Письмо, дізнатися багато цікавого та корисного про християнство, в гостях побували місцеві священнослужителі ПЦУ. З початку повномасштабного вторгнення за сприяння Віктора Коломійця в ефірі зранку та ввечері звучить молитва за Україну та її захисників».

Ігор Поліжак також згадав і про роботу депутата під час організації та проведення зборів релігійних громад в кількох селах Богуславської громади:

«Торік Віктор Коломієць був одним із ініціаторів створення петиції щодо заборони діяльності московської церкви. І хоч вона була відхилена міською радою, пізніше сесія все ж проголосувала за це рішення. І позиція депутата була досить принциповою. До того ж, торік ми разом готували зустріч у Мисайлівці , де громада одноголосно ухвалила рішення про перехід до ПЦУ. Віктор став активним учасником і цьогорічного переходу розкопанецької громади під протекторат нашої церкви».

Віктор Коломієць подякував за високу нагороду і підкреслив, що має за честь прийняти її.

«Слава Ісусу Христу! Слава Православній Церкві України! Слава Україні», – сказав він під час служби в присутності богуславських вірян.

Медаль «За жертовність і любов до України» — відзнака Православної церкви України, одна з 10 нагород ПЦУ для єпископату, кліру та мирян. Її вручають з 2015 року за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви, захисту України, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України. В центрі медалі – барельєф Богородиці Оранти.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia