Беззаконня у Марганці: містяни перекривають трасу, аби їх почули в ЦВК

Джерело: Proposicia.org

Мешканці Марганця готуються перекрити трасу, опираючись свавіллю ТВК і кандидата на посаду голови Геннадія Боровика від “ОПЗЖ”. Таким чином вони хочуть звернути увагу Центральної виборчої комісії на цю ситуацію.

Люди збираються на трасі N23, біля селища Новоселівка, вимагаючи присутності членів ЦВК під час перерахунку голосів в ТВК оскільки комісія, систематично порушує закон про вибори на користь кандидата Боровика. Хоча за паралельним підрахунком перемогу здобула чинний міський голова Олена Жадько.

Конфлікт набрав нових обертів, коли  на момент розпакування пакету з документами з виборчої дільниці № 120 731, членами ТВК виявлено, що списки виборців, котрі були герметично запаковані у пакетах, виявилися мокрими.

«Вони були у воді чи в клею. Було оголошено перерву до ранку, а сьогодні вранці почали говорити, що чекаємо на поліцію і віддаємо їм. Схоже було, що це заплановане рішення. На питання з чим це пов’язано, відповідь була, що є  заява в ЄРДР по цим бюлетеням і можливі фальсифікації. І тепер очікують ухвалу слідчого судді по цій заяві, аби поліція вилучила усе. Поліція зазначає, що вказівку отримують «згори» і тому процес йде дуже швидко, буквально миттєво і наразі ми розуміємо, що якщо один з суддів візьме на себе це незаконне рішення – винести цю протиправну ухвалу і тоді буде процес вилучення. До речі, голова суду – це кума кандидата Геннадія Боровика, наразі її немає на місці. Ми плануємо далі фіксувати усі порушення, з моїх спостережень – комісія наразі в ступорі, не розуміють, що їм далі робити. Є для перерахунку у них ще 728 дільниця, а 731 вони так і не закінчили. Тому  ми чекаємо і плануємо фіксувати усе. Можливо, у опонентів є думка визнати результати на дільниці 731 недійсними, де було вилучення.  І потім відмовитись від скарг, які були подані саме від представників кандидата Боровика. Тому ми на разі чекаємо рішення судді», – зазначає журналіст сайту «Дніпровська панорама» Михайло Моїсеєнко який має юридичну освіту і наразі на місці фіксує перебіг ситуації та правопорушення.

Зазначимо, що чинний мер Олена Жадько, яка балотувалась від партії «Пропозиція», отримала перемогу з  перевагою в 5 голосів.

Вона вже звернулась з офіційною заявою до ЦВК щодо систематичних порушень у місті Марганець.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia