Безкоштовний проїзд та кіно зі знижкою: співзасновник “Пропозиції” та міський голова Дніпра Борис Філатов популяризуватиме вакцинацію “кнутом та пряником”

У Дніпрі працівники виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, закладів міської ради повинні вакцинуватися проти COVID-19. Ті співробітники, які цього не зроблять до 15 жовтня, мають щотижня надавати довідку про відсутність коронавірусної хвороби (крім тих, у кого є відповідні медичні протипоказання) і робити аналіз власним коштом. Відповідне розпорядження 2 серпня підписав міський голова Борис Філатов.

У документі також йдеться і про заохочення – видання щепленим мешканцям (після 2-ї дози) місячних проїзних квитків, безкоштовне відвідування заходів при пред’явленні документа, який підтверджує вакцинацію. Також розглядається можливість видання флаєрів до кінотеатрів зі знижкою.

“Дніпро – складне місто. Тут треба не соромитись брати на себе політичну відповідальність, вести за собою і показувати особистий приклад. З турботою про ваше здоров’я, дорогі дніпряни. Кнутом і пряником. Бережіть себе. “Дельта” на порозі”  – написав співзасновник «Пропозиції» Борис Філатов на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, засновники партії «Пропозиція» – міський голова Дніпра Борис Філатов, Житомира – Сергій Сухомлин та Миколаєва – Олександр Сєнкевич одними з першими зробили щеплення і закликали колег із інших міст активно популяризувати вакцинацію.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia