Авторитетна місцева влада здатна нівелювати негативний вплив місцевих “царьків” в громаді – вишгородський пропозиціонер Сергій Жадан

Сергій Жадан, депутат Вишгородської міської ради, фракція ПП “Пропозиція”

Всім відома істина, що побудова добрих партнерських стосунків великого та малого бізнесу з громадою дають можливість розвитку для кожної із сторін. Але чи завжди це так? Про це йшлося під час чергового засідання ПРОпозиціонери Клубу.

Великий та малий бізнес не завжди будує відносини з місцевою громадою, виключно на засадах взаємовигідної співпраці, яка базується на відкритому та конструктивному діалозі з місцевою владою та мешканцями, вважає депутат Вишгородської міської ради від «Пропозиції» Сергій Жадан. Адже  будь-який бізнес прагне до отримання максимального прибутку і не завжди керується при цьому інтересами громади. Йдеться про лобіювання власних бізнес-інтересів, ігноруючи інтереси громади, а також формування у широкого кола електорату негативного іміджу місцевої влади чи тієї чи іншої політичної сили. Це досягається також і через скупку партійних франшиз.

В той же час, соціально-відповідальний бізнес навпаки приносить багато користі громаді, впевнений пропозиціонер. Це створення робочих місць, сплата податків і наповнення місцевих бюджетів, підтримка локальних соціальних проєктів, надання спонсорської допомоги. До того ж, така співпраця має і позитивний політичний аспект.

«Йдеться про формування у широкого кола електорату позитивних настроїв щодо голови громади, а також позитивного іміджу тієї чи іншої політичної сили через підтримку ії соціальних проектів чи ініціатив. Таким чином, співпраця влади з великим бізнесом дає потужний розвиток громаді  та впливає на її інвестиційну привабливість. Тож якщо у місцевого голови є політична воля та більшість свідомих депутатів у раді, то великі бізнес-кола ніколи не зможуть дестабілізувати ситуацію. Таким чином, саме авторитетна місцева влада здатна нівелювати негативний вплив місцевих «царьків» і змусити їх працювати в інтересах територіальної громади», – зазначив представник «Пропозиції».

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia