Андрій Райкович: «На місцях мають бути не ”великі ігри“, а комунальна політика»

Загальнодержавна політика не може прямопропорційно опускатись на місцевий рівень. Партії-опоненти у Верховній Раді на місцях представлені місцевими жителями, які зацікавлені в розвитку своєї громади, а, отже, готові йти на компроміси, попри будь-які партійні прапори. Зараз не можна сказати, що з певною політсилою «Пропозиція» не зможе працювати за жодних обставин.

Про це розповів міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

«Ми прийдемо до того, що в нас буде 3–5 потужних політичних загальнодержавних партій. Однак усе це ”великі ігри“, а місцева, комунальна політика – це зовсім інше. Тут важливий результат, який громада готова і може оцінити. І на це працюють практично всі. Саме тому, принаймні, наразі я не готовий сказати, що з тією чи іншою особою або політсилою ми працювати не будемо за жодних обставин», – говорить міський голова Кропивницького.

Політик підкреслив, що «Пропозиція» хоче налагодити конструктивні,партнерські відносини міжмісцевою іцентральною владою.

«Ми хочемо конструктивного діалогу та плідної співпраці. Наша політична сила формується знизу і в майбутньому може стати фундаментом для стабільної, потужної держави», –стверджує Андрій Райкович.

За його словами, функції центральної та місцевої влади мають бути чітко розділені.

«Вище керівництво держави повинно здійснювати загальні управлінські функції – зовнішня політика та економіка, дипломатія, розбудова дієздатної армії, стабільність національної валюти… А ось господарські питання, як на мене, мають здебільшогорозв’язувати на рівні територій, громад, міст», –наголошує політик.

Він переконаний, сьогодні відстояти інтереси місцевого самоврядування можна лише політичним шляхом.

«Території повинні бути представлені своїми людьми в усіх вертикалях влади. Ми пропонуватимемо виборцям здоровий політичний лобізм їхніх інтересів. Спочатку на регіональному, анадалі й на національному рівні», – каже Андрій Райкович.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia