5 із 11 постійних комісій міськради Дніпра очолили представники промерської партії «Пропозиція»

Джерело: Суспільне

5 із 11 постійних комісій Дніпровської міської ради нового скликання очолили представники партії «Пропозиція», одним із засновників якої є міський голова Борис Філатов. 16 грудня на сесії депутати затвердили 11 постійних комісій міськради, а також їхній керівний та персональний склад.

Так, представник «Пропозиції» Сергій Шевченко керуватиме комісією з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, Михайло Гороховський – комісією з питань промисловості, підприємництва та торгівлі, Євген Кривошеєв – з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, Наталія Демідова – з питань освіти, культури, молоді та спорту, Євгенія Дитятковська – з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Дві комісії очолили представники партії «Опозиційна платформа – За життя»: з питань бюджету та фінансів – Сергій Нікітін, комунальної власності та законності – Микола Чорний.

Ще в двох головуватимуть представники «Європейської солідарності»: з питань транспорту та зв’язку – Каміль Примаков, розвитку місцевого самоврядування, міжнародних зв’язків та енергозбереження – Артем Хмельников.

Головування лише в одній комісії дісталося «Блоку Вілкула «Українська перспектива» (Наталія Начар’ян – з питань екології) та «Слузі народу» (Аліада Мансурова – з етики, материнства, дитинства та партнерських відносин).

Представники партії «Громадська сила» не очолили жодної комісії.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia